Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Обласний керманич проінспектував дорожні ремонти

Обласний керманич проінспектував дорожні ремонти

Ремонтна кампанія автошляхів триває на Черкащині. Дорожники вже ліквідували ямковість на понад 330 тис. кв. м покриття. Це втричі більше, ніж торік. Однак такі показники не вдовольняють очільника області. Про це Юрій Ткаченко сказав під час виїзної наради з керівництвом дорожніх служб.

Наразі очільник області проінспектував дорожні ремонти на Лівобережжі. Тут саме ладнають низку доріг державного значення. Серед них – найпроблемніші: Драбів – Золотоноша та Канів – Ліплява – Прохорівка – Домантове. Дорожники виконують ямковий і дрібний поточний ремонт. На капітальний, нагадаємо, цьогоріч «Укравтодор» не передбачив коштів. 

– Дорога, що на Канівщині, має ще й важливе значення в контексті об’єднавчих процесів у громадах тамтешніх сіл, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Півтора місяця тому я якраз зустрічався з цього приводу з місцевими жителями. Загалом цьогорічна ремонтна кампанія доріг по області краща за торішню. Однак темпи мене не вдовольняють. У пріоритеті ми маємо дороги державного значення. Цьогоріч мобілізували зусилля, залучаючи кошти місцевих бюджетів на ремонти автошляхів. Однак дорожники не встигають виконувати потрібний обсяг робіт. Як на мене, сама система дорожнього господарства потребує реформування.

Як наголосив очільник області, важливо також убезпечувати автошляхи від подальшої руйнації. Багатотонні вантажівки зводять нанівець ремонти. У Службі автомобільних доріг області сподіваються невдовзі отримати щонайменше шість вантажно-вагових комплексів.

Поки на Черкащині є лише один. Нагадаємо, цієї весни область стала однією з перших у країні, де на дорогах запрацював ваговий контроль.

 

За інформацією прес-служби ОДА