Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В друге поспіль ФК "Колос" с. Геронимівки чемпіони району

В друге поспіль ФК

У актовому залі затишного шкільного приміщення зібрались жителі села, аби привітати членів ФК «Колос» з перемогою в районному чемпіонаті з футболу, яку вони одержують вже другий рік поспіль.

Оскільки 14 жовтня – це День захисника України, на святі згадали полеглих у Другій світовій війні та АТО. Вшанували їх хвилиною мовчання. Та основну увагу було приділено місцевим футболістам, які здобули неабиякий успіх. Привітав хлопців голова районної федерації з футболу Геннадій Омельченко і нагадав, що попереду в них ще гра за суперкубок із командою Червоної Слободи. Вітальне слово сказав і сільський голова Василь Харченко: 

- Я горджуся нашою футбольною командою і бажаю хлопцям здобувати такі перемоги і надалі. Зі свого боку обіцяю, що сільська рада й надалі утримуватиме стадіон та забезпечить заробітною платою тренера. У планах на майбутнє – придбання мікроавтобуса для команди. І додам одну важливу річ: спорт процвітатиме, якщо будуть зацікавлені люди. Тому не стійте осторонь, а залучайтеся, якщо не до спорту безпосередньо, то до його підтримки.

Щодо утримання стадіона, то органи місцевого самоврядування беруть на себе немалу відповідальність, адже це потребує чимало зусиль. Футбольне поле в Геронимівці одне з найкращих в області. Тут тренується навіть ФК «Черкаський Дніпро». На полі є дренажна система, налаштований полив, регулярно проводиться процедура скошування. Окрему подяку варто висловити Петру Кучеренку за утримання стадіона на найвищому рівні. Органи місцевого самоврядування називають Геронимівку футбольним селом і докладають всіх зусиль, аби цей вид спорту в селі процвітав. Наразі з бюджету сільської ради було надано 20 тис. грн на бутси та 4 тис. грн преміальних для переможців.

Завітали на свято й спонсори футбольного розвитку в Геронимівці, які теж вручили чемпіонам грошову винагороду.

Пісенні й танцювальні номери подарували всім присутнім місцеві артисти та колективи. 

Членів ФК «Колос» нагородили медалями та вручили кубок. А Олександр Колос отримав нагороду як кращий бомбардир за кількістю забитих м’ячів на чемпіонаті району. 

Тренер геронимівської футбольної команди Микола Деркач задоволений такими результатами і дуже вдячний органам місцевого самоврядування та депутатам сільської та районної рад за постійну підтримку. Та Микола Іванович наголошує, що зосереджуватися лише на футболі не варто. Оскільки він інструктор не лише з футболу, а й по спорту взагалі, то каже, що варто звертати увагу й на інші його види. Геронимівка за всіма спортивними досягненнями нині займає четверте місце в районі, що теж є досить непоганим результатом. Дружина тренера, до речі, лікар. Вона не пропустила жодної гри й не залишила спортсменів без медичної допомоги. Геронимівські гравці дуже вдячні Людмилі Мотроніч за її відданість команді. 

Не залишився осторонь такої події й депутат районної ради Іван Степанець: 

- Мені як жителю села й спортсменові, який раніше теж входив до складу ФК «Колос», приємно, що хлопці другий рік поспіль вибороли перемогу в районі. З перших матчів вони викладалися на повну аж до закінчення сезону. Вдячний за феєричну гру й за вогонь, який гравці розпалили в душах вболівальників. 

Він побажав команді ще більших досягнень та перемог і подарував футбольний м’яч. 

Шкільна актова зала була заповнена привітним настроєм, піднесено звучали гучні овації, місцеві жителі вітали чемпіонів, адже такі досягнення для села є досить важливими. 

 

  За інформацією сайту "Сільські обрії"