Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Продовжується облаштування Білозірської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро»

Продовжується облаштування Білозірської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро»

На Покрову депутат Черкаської обласної ради, президент Корпорації МФСО ФК «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул та Голова Білозірської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» для дітей та юнацтва Черкаської області Сергій Лашкул відвідали село Білозір’я.

Під час візиту було проінспектовано хід будівництва навчально-оздоровчого комплексу. 

Представникам громадськості та ЗМІ було повідомлено, що об’єкт споруджується за підтримки ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» та акціонерів цього товариства (Федерації футболу України, чеської компанії «Трейд Спорт Промоушн»), інших приватних інвестицій.

В.Г.Лашкул: «Генеральний підрядник – будівельна компанія ПП «Надія» вже отримала від замовника понад 31 млн. грн. Звичайно, таке масштабне будівництво не просто здійснити в умовах економічної кризи, АТО на сході України та у зв’язку із цими подіями не надто активної допомоги влади. Ми розраховували вже з 1 вересня розпочати навчання в Академії, але, на жаль, введення в експлуатацію комплексу відтерміновується. Під час останньої наради за участю керівників будівельної компанії було погоджено, що основні роботи на об’єкті та благоустрій прилеглої території ПП «Надія» завершить до 30 жовтня 2016 року. Після цього залишиться вкласти голландське спеціальне покриття на ігровий майданчик та здійснити роботи по обладнанню спортивного залу, роздягалень, душових, тренерської кімнати, конференц-залу». 

Володимир Лашкул дав доручення керівництву Білозірської академії футболу (Лашкул С.В., Колеснік Ю.М.) проаналізувати наявність придбаних комплектуючих для спортивного залу, роздягалень та інших допоміжних приміщень, визначити, що потрібно ще замовити для повного забезпечення комплексу з метою проведення в ньому ефективного навчально-тренувального процесу.

У ході огляду об’єкту було прийняте спільне рішення про обладнання в одній із кімнат медичного кабінету для відновлення та надання невідкладної медичної допомоги юним футболістам в разі отримання травми під час матчів і тренувального процесу, подальшої реабілітації. 

 За інформацією прес-служби ФК «Черкаський Дніпро»