Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у колегії РДА

Голова районної ради взяв участь у колегії РДА

12 жовтня 2016 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у колегії районної державної адміністрації, яку провів заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк. У засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації; керівники районних установ медичної та соціальної сфери, керівники комунальних підприємств.

— Сьогоднішні нам необхідно терміново обговорити та прийняти колегіальне рішення щодо початку опалювального сезону, адже ми маємо забезпечити відповідний температурний режим у закладах соціальної сфери та житловому секторі — наголосив заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, розпочинаючи засідання.

Про ситуацію щодо стану готовності об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2016 — 2017 року доповів Володимир Гуня, начальник управління економіки райдердажміністрації. Він відзначив, що лікувальні установи, соціальні та освітні заклади до початку опалювального сезону готові.

Присутні висловили пропозицію включити опалення найближчим часом, тому що згідно метеорологічних даних температура цими днями прогнозується нижчою всьми градусів. За результатами обговорення прийнято розпорядження «Про початок опалювального сезону 2016 – 2017 року у Черкаському районі» , у якому йдеться: 

розпочати опалювальний сезон 2016-2017 років для об’єктів соціальної сфери району (загальноосвітні школи, дошкільні навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, культури та стаціонарне відділення Черкаського районного територіального центру соціального обслуговування), населення району та інших споживачів якщо протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря буде нижче + 8° С. 

Отже, в закладах медицини опалення буде підключене вже найближчим часом. Щодо загальноосвітніх шкіл, то на засіданні колегії обговорено і вирішено перенести осінні канікули на наступний тиждень з 17.10.2016, щоб за цей час підлючити опалення приміщень. 

 

За інформацією сайту РДА