Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко представив трудовому колективу Мошнівської дитячої музичної школи нового керівника

Олексій Собко представив трудовому колективу Мошнівської дитячої музичної школи нового керівника Олексій Собко представив трудовому колективу Мошнівської дитячої музичної школи нового керівника

Сьогодні, 12 жовтня 2016 року голова районної ради Олексій Собко, спільно з начальником відділу культури і туризму районної державної адміністрації Оленою Бардіновою за участю сільського голови села Мошни Богдана Шкарбути представили трудовому колективу Мошнівської дитячої музичної школи нового директора Людмилу Гончаренко.

Представляючи новообраного директора голова районної ради зазначив, що згідно чинного законодавства відбувся конкурс, в якому перемогу отримала Людмила Олексіївна, тому маю сьогодні честь її вам представити та привітав з призначенням і вручив квіти. В свою чергу новий директор школи подякувала за привітання, а також зазначила, що тільки спільними зусиллями та за підтримки колективу, робота музичної школи буде тільки примножуватися та досягне відовідних успіхів.

Олексій Собко представив трудовому колективу Мошнівської дитячої музичної школи нового керівника Також, Олексій Петрович подякував колишньому директору Григорію Савицькому за довгу кропітку та плідну працю, яка роками примножувала славу Мошнівської дитячої музичної школи, за розуміння та життєву позицію.

А також наголосив, що районна влада взяла собі як пріоритет рівносторонньої допомоги закладам культури району, по мірі можливості в збільшенні її фінансування.

І вже на сьогодні як доказ рішучих дій влади, це виділення коштів на капітальний ремонт будинку культури села Вергуни, в якому в подальшому планується проводити районні заходи.

На зустрічі з трудовим колективом було обговорено ряд проблем, які на сьогодні необхідно вирішувати в музичній школі.

Олексій Собко представив трудовому колективу Мошнівської дитячої музичної школи нового керівника Присутніх також цікавило питання децентралізації влади та об’єднання територіальних громад, на які дав відповідь та розповів про можливі конфігурації очільник району.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ