Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась чергова дев’ята сесія районної ради

Відбулась чергова дев’ята сесія районної ради Відбулась чергова дев’ята сесія районної ради

7 жовтня 2016 року голова Черкаської районної ради Олексій Собко провів засідання чергової дев’ятої сесії районної ради.

У роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, сільські голови , керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, представники силових структур та правоохоронних органів, керівники районних установ, підприємств та організацій, які мали відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії Олексій Петрович привітав депутатів районної ради із днем народження, який вони відзначали в міжсесійний період, а ткож сільського голову села Худяки Романа Василину.

Відбулась чергова дев’ята сесія районної ради

У передбачений Регламентом роботи районної ради час представники депутатських фракцій озвучили звернення і запити.

Після внесених пропозицій до порядку денного де було включено ряд питань, депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

Під час пленарного засідання депутати заслухали про хід виконання ряду районних програм: «Районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки», «Програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2016 роки».

Про внесення змін до районних програм «Турбота» на 2014-2020 роки, «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки», «Цільової програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Черкаського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2016 рік», «Про впровадження інформаційно-аналітичної системи «Місцеві бюджети» на 2016-2018 роки».

Відбулась чергова дев’ята сесія районної ради

Також депутати обговорили та підтримали внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік». Доповідаючи з цього питання, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, зазначила, що розподіл додаткового фінансового ресурсу викликано у зв’язку із перевиконанням доходної частини районного бюджету і склав станом на 1 жовтня 2016 року у сумі 2268,36 тис.грн., із них: доходи платників податку у вигляді заробітної плати в сумі – 1768,36 тис.грн, доходи платників податку інших ніж заробітна плата в сумі – 500,0 тис.грн.

На засіданні президії сформовано порядок денний чергової IX сесії районної ради

В ході засідання депутати схвалили рішення щодо технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, депутатське звернення депутата районної ради Сергія Костенка та прийняли рішення з питань управління майном районної комунальної власності.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ