Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На засіданні президії сформовано порядок денний чергової IX сесії районної ради

На засіданні президії сформовано порядок денний чергової IX сесії районної ради На засіданні президії сформовано порядок денний чергової IX сесії районної ради

7 жовтня на засіданні президії депутати схвалили порядок денний чергової IX сесії районної ради. Засідання президії вів голова районної ради Олексій Собко.

Під час роботи депутати обговорили та підтримали внести на розгляд сесії проекти про хід виконання районних програм: «Районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки», «Програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2016 роки».

Крім того, запропоновано внести зміни до ряду діючих програм, серед них: «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки», «Цільової програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Черкаського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2016 рік», «Про впровадження інформаційно-аналітичної системи «Місцеві бюджети» на 2016-2018 роки».

На засіданні президії сформовано порядок денний чергової IX сесії районної ради

Окремо депутати розглянули запропоновані зміни до рішення районної ради від 15.01.2016 № 3-2/VIІ «Про районний бюджет на 2016 рік» в частині розподілу доходів районного бюджету.

Серед іншого, підтримано внесення на сесію питань районної комунальної власності, земельні питання, а також депутатське звернення.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ