Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Міжнародна співпраця розширюється

Міжнародна співпраця розширюється

Черкаський район цьогоріч подає, мабуть, найбільше прикладів міжнародної співпраці.

Нещодавно наш край зустрічав німецьку делегацію. А цього тижня представники освітян гміни Балигород Ліського повіту відвідали Червонослобідську ЗОШ №2. Мета візиту – співпраця та реалізація спільних проектів у сфері освіти, культури та спорту.

Ідея співпраці народилася в результаті участі нашого навчального закладу в проекті «Класна школа», що реалізується польською неурядовою організацією у партнерстві зі Всеукраїнською Асоціацією Викладачів Історії та Суспільних Дисциплін «Нова Доба» за підтримки Міністерства освіти і науки України, – розповідає директор школи Тетяна Завалко. – Під час тренінгу у Львові наші педагоги змогли презентувати школу на досить високому рівні, чим зацікавили до співпраці польських колег.

Гості ознайомилися з історією села і побутом його мешканців, поспілкуватися із сільським головою Зінаїдою Михайленко, яка розповіла в скільки обходиться місцевому бюджету утримання дитячих садків та інфраструктури села. Крім того, польські педагоги ознайомилися з новаціями, які реалізують у сільській школі. Вона – одна з кращих у районі.

– Протягом останніх десяти років школа впевнено тримає перші місця в районі за результатами досягнень учнів та учителів в обласних, всеукраїнських конкурсах та випробуваннях, – розповіла начальник відділу освіти Людмила Григорчук. – Тут налагоджена тісна співпраця педагогічного та батьківського колективів.

Організатори заходу підготували для гостей цікаву програму.

 

За інформацією сайту "Сільських обрій"