Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради розглянула питання змін до бюджету

Постійна комісія районної ради розглянула питання змін до бюджету

05 жовтня 2016 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, яка розглянула питання, що вносяться на розгляд пленарного засідання сесії районної ради, яку провела її голова Світлана Дивнич. У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Першим питанням члени комісії розглянули проект про внесення змін до «Цільової програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Черкаського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2016 рік», про яку коротко доповів начальник Черкаської об’єднаної ДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда.

По питанню «Про внесення змін до рішення районної ради від 15.01. 2016 № 3-2/VIІ «Про районний бюджет на 2016 рік»» заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганну Шокот, а саме щодо змін в доходній частині загального фонду; розподілу додаткового фінансового ресурсу районного бюджету; перерозподілу коштів в межах кошторисних призначень та змінами в частині міжбюджетних трансфертів.

Постійна комісія районної ради розглянула питання змін до бюджету

Вона зазначила, що розподіл додаткового фінансового ресурсу викликано у зв’язку із перевиконанням доходної частини районного бюджету і склав станом на 1 жовтня 2016 року у сумі 2268,36 тис.грн., із них: доходи платників податку у вигляді заробітної плати в сумі – 1768,36 тис.грн, доходи платників податку інших ніж заробітна плата в сумі – 500,0 тис.грн.

Всі внесені на розгляд постійної комісії питання рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ