Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Спортивні новини району

Спортивні новини району

Днями в Сумах відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях.

Чемпіонат увійшов в історію орієнтування, як перший чемпіонат України по спринтах. Саме це пов’язно з тим, що на міжнародній арені з 2019 року будуть проводитися окремо, саме такі Чемпіонати Світу.

На змагання з’їхалися більш ніж 350 учасників з 14 областей України різних вікових категоріях. Програма змагань була досить різноманітною, яка складалася з таких видів: пролог, гандікап, масстарт та змішана 4-х етапна естафета. Черкаську область на цих змаганнях представляла збірна команда Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» та Черкаської КДЮСШ.

У перший день змагань проходив старт на дистанції пролога – це такий свого роду півфінал наступного дня з гандикапом (стартом по часу відставання від лідера).

Другий день змагань відзначився розподілом спортсменів на фаворитів і претендентів, яким потрібно було відстоювати свою позицію в протоколі фінішу, а декому і поборотися за вищу нагороду.

Третій день змагань був доволі цікавим, як глядачеві, так і самим спортсменам. В масстарті одночасно стартували всі учасники, у своїх вікових категоріях, тобто була досить запекла боротьба в першій половині дистанції, а далі перемогу здобули найсильніші спортсмени, які на фініші продемонстрували свої швидкісні якості. У Черкаській команді найшвидкішими виявилися такі спортсмени КДЮСШ: Миронюк Аліна (Ж-16),Велько Назар (Ч-14) та спортсменка ДЮСШ «Мрія» с.Сагунівка - Хворостян Анастасія (Ж-12).

Найцікавішим і видовищним був 4 день змагань – змішана естафета, де розпочинали і завершували боротьбу жінки, а найдовші етапи бігли чоловіки.

Черкаські спортсмени здобули перемогу в цьому цікавому і досить інтригуючому виді і посіли ІІІ місце: Зелена Анастасія, Погребець Іван, Велько Назар і Пащина Катерина.

Змагання з дзюдо.

Дзюдоїсти Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» цими вихідними прийняли участь у відкритому чемпіонаті Черкаської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н. Поборотись за перемогу до Палацу спорту «Будівельник» приїхали понад 10 команд з області.

Наші спортсмени гідно представили Черкаський район і зайняли наступні місця: 1 місце – Мамедов Тагі, 2 місце – Третяк Сергій, Мамедов Аташ, Пантелеєв Андрій, Атамась Анастасія, 3 місце – Зайченко Олексій, Короп Руслан, Філіпов Вячеслав.

Ці змагання були дуже важливими для спортсменів, так як вони є відбором на чемпіонат України, що проходитиме у місті Луцьк 18-25 жовтня 2016 року. До збірної команди Черкаської області попали і спортсмени нашої школи – Мамедов Аташ, Шевчук Анна, Пономарьов Максим та Третяк Сергій.

Відразу по завершенню чемпіонату області у «Будівельнику» були проведені ще одні змагання серед дзюдоїстів – відкритий чемпіонат м. Черкаси серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007 р.н. Наші юні спортсмени не відстали від старших у завоюванні перемог і вибороли 3 золоті нагороди: Мамедов Едуард, Маляренко Станіслав, Чабаненко Каріна та 2 срібні: Астанін Антон і Петріченко Віталій.

Змагання з боксу.

В цих числах в залі боксу КДЮСШ «Вікторія» проходив чемпіонат Черкаської області з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н. Понад 80 спортсменів боролися за право бути кращим. Черкаський район представляли 10 спортсменів Черкаської районної ДЮСШ «Мрія».

Найкращими у своїх вагових категоріях виявились Прокопенко Вадим і Слюсар Владислав, які завоювали золоті нагороди. Гідно на цих змаганнях виступили і наші бронзові призери: Муляр Денис, Швецов Ярослав, Гончаренко Олексій, Ковтун Денис та Пріхно Євген.

Змагання з кінного спорту.

З 29 вересня по 2 жовтня 2016 року у м. Жашків відбувся Кубок України з триборства (кінний спорт). У змаганнях приймали участь спортсмени з різних областей України.

Спортивні новини району

Наша вихованка Товстохатько Анна теж випробовувала свої сили на базі Жашківської кінно-спортивної школи. Вона приймала участь у віковій категорії «Молоді коні – молоді вершники». В зв’язку з тим що, наша спортсменка боролась наряду з старшими суперниками, їй не вдалось отримати призову винагороду, але отримала досвід та масу позитивних вражень.

 

 

Змагання з футболу.  

Без програшу продовжують рухатись вперед і футболісти Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» разом зі своїм тренером Коломійцем Тарасом Юрійовичем, які приймають участь у чемпіонаті та першості Черкаської області з футболу серед юнацьких та дитячих команд сезону 2016-2017 р.р. Цього разу вони змагались з командою ДЮСШ РК «Снайпер» і виграли з рахунком 4:1.  

 

За інформацією ДЮСШ "Мрія"