Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У с.Руська Поляна спільними зусиллями громади ремонтують дорогу

У с.Руська Поляна спільними зусиллями громади ремонтують дорогу

У с.Руська Поляна спільними зусиллями громади ремонтують дорогу, що пролягає через населений пункт. Також здійснюють ремонт прибудинкових ділянок. Аби здійснити ремонт доріг, жителі та сільська рада співфінансують ремонтні роботи. На 280 м ділянки дороги вже витратили понад 200 тис. грн. Про це розповів сільський голова села Руська Поляна Олег Гриценко.

“У минулому році сільська рада профінансувала райавтодору з місцевого бюджету близько 600 тис. грн. на ямковий ремонт. Проте залишилися великі ділянки дороги, на яких треба здійснювати капітальний ремонт. На жаль, цьогоріч у сільській раді немає таких коштів. За квадратний метр відремонтованої дороги треба заплатити орієнтовно 350 грн”, — розповів О.Гриценко.

Тому жителі разом із сільською радою долучилися до проблеми й самостійно збирали кошти на матеріали та проводили ремонтні роботи. На 100 км доріг у селі лише 18 км асфальтованих, всі інші ґрунтові. Здійснювали процедуру в межах законодавства на умовах співфінансування.

“Спочатку долучилися місцеві підприємці й придбали асфальт на суму 100 тис. грн, громада зібрала близько 100 тис. грн, сільська рада оплачувала техніку чи інші роботи. Таким чином, ми зробили ямковий ремонт на ділянці 1 км, за 238 тис. грн спільними зусиллями капітально відремонтували 280 м дороги”, — прокоментував сільський голова с.Руська Поляна.

Ремонтні роботи у селі розпочалися ще з травня: спочатку бетонували ями, а потім почали вивчати питання про те, скільки коштує асфальт, де його придбати й інші організаційні моменти. 

За словами О. Гриценка, у селі вже встановили один інформаційний щит, де розміщені імена тих, хто долучився до ремонту дороги.  

“Після завершення ремонту буде встановлений ще один такий щит”, — зауважив сільський голова. 

Зараз у селі проводять ремонт дороги на вул.Вербна. Планують здійснювати роботи, допоки дозволять погодні умови та вистачить можливостей у громади.