Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Із жовтня розпочинається призов на строкову військову службу

Із жовтня розпочинається призов на строкову військову службу

Протягом двох місяців, починаючи з 1 жовтня, триватиме осінній призов на строкову військову службу. Планове завдання для Черкащини – понад 500 осіб. Про це повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет на прес-конференції в обласній адміністрації.

– Нині в районах області проводять медичний огляд призовників, професійно-психологічний відбір, – розповів Євген Олександрович. – І вже 4 жовтня перші призовники прийдуть до лав Збройних сил України. Вони проходитимуть службу в ЗСУ, Нацгвардії України та Державній спеціальній службі транспорту. Наразі ж у районах триває відбір кандидатів. Найкраще ця робота організована в Городищенському, Чорнобаївському, Христинівському, Золотоніському, Смілянському районах. У решті районів виникають проблеми з недостатньою явкою призовників до призовних дільниць.

За словами військового комісара, нині в розшуку перебуває більше 12 тисяч призовників, серед яких найбільше з міст Черкаси, Умань та Сміла. Цією роботою займаються спільно представники державної влади, місцевого самоврядування і правоохоронних органів. Відповідно формуються списки таких осіб та спрямовуються до правоохоронних органів.

Євген Курбет наголосив на тому, що призовники, які проходитимуть строкову службу, не залучатимуться до виконання завдань в зоні антитерористичної операції. Насамперед вони направлятимуться до навчальних частин, частин забезпечення. Відповідно ж до вимог Генерального штабу, в разі призначення до бойових частин, призовники перебуватимуть в пунктах їх постійної дислокації, що не залучені до несення служби в зоні АТО.

 

За інформацією прес-служби ОДА