Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Чергову річницю свого заснування відзначили села Вергуни та Нечаївка

Чергову річницю свого заснування відзначили села Вергуни та Нечаївка

Чергову річницю свого заснування відзначили села Вергуни та Нечаївка, славні своєю історією, традиціями та шанованими людьми.

Розпочався захід задовго до зазначеної години. Діти весело проводили час, ласуючи смаколиками, розважаючись на батуті та надувній гірці. Присутні із захватом ділились враженнями від виставки декоративно-прикладного мистецтва, організованої перед входом у Будинок культури. Були тут і чудові вишивки та саморобки і справжні шедеври кулінарного мистецтва. Особливу цікавість викликали вироби з кісток риби та ракушок народної умілиці Шевченко Лесі Юріївни.

Сподобалась людям і безпрограшна лотерея. Цікаві призи отримали односельці від СТОВ «Колос» (керівник Ткачук П. Й.) та підприємців села. А найоригінальніший приз – молочне порося, презентоване підприємцем Пластуном Сергієм Олексійовичем, дістався сім’ї Лисенків.

Щедрий музичний подарунок отримали присутні від керівництва агропромислової компанії «Маїс» - виступ вокально-хореографічного ансамблю «Україночка» під керівництвом заслуженого артиста України – Віталія Юхна. Їхні запальні танці та задушевні мелодії і пісні зачаровували і дарували чудовий настрій глядачам.

Представник ТОВ АПК «Маїс» Осадчий Сергій Степанович окреслив контури надання допомоги селам Вергуни та Нечаївка у розвитку соціальної сфери. Вже багато зроблено компанією для шкіл, амбулаторії, ФАПу, дитячого садочка. На черзі – допомога закладам культури.

Першим, як належить господарю, виступив сільський голова Горбенко Т.І., привітавши присутніх зі святом, побажавши усім миру, добра, здоров’я, родинного затишку. Щиро подякував усім працівникам сіл та людям, які вже заслужили свій відпочинок, за сумлінну працю і свій вагомий внесок у розвиток сіл Вергуни та Нечаївка, а також усім тим, хто небайдужий до проблем громади.

Цікавими подарунками були відзначені: молода сім’я Селянків, які зовсім недавно ступили на весільний рушник; батько двох чудових малят – Ткачук Анатолій, у якого на днях сталось поповнення сім’ї, активні учасники художньої самодіяльності.

Стоячи, невмовкаючими оплесками зустрічали присутні учасників АТО. З подарунками та квітами, і щирим словом подяки звернувся до них сільський голова Тарас Іванович. Хвилиною мовчання вшанували друзів, знайомих та всіх свідомих українців, хто віддав своє життя, захищаючи нашу землю від зовнішньої агресії.

Перед громадою села виступили і гості: представник районного відділу культури – Бардінова Олена Вікторівна та помічник народного депутата України Сергія Рудика – Ковтун Оксана Анатоліївна.

По закінченні свята жителі сіл Вергуни та Нечаївка мали змогу поласувати смачною кашею, звареною тут – біля Будинку культури визначним кашоваром громади Катериною Яківною Моргун. Гості свята допізна розважалися під веселу запальну музику.

Комфортно почували себе на святі всі – від найменших до найстарших. Тож, нехай процвітають наші рідні села і нехай народжуються в них діти тільки для щасливого і мирного життя, життя в достатку та злагоді.

 

За інформацією сайту "Сільських обрій"