Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у нараді із сільськими головами

Голова районної ради взяв участь у нараді із сільськими головами Голова районної ради взяв участь у нараді із сільськими головами

26 вересня 2016 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у координаційній нараді із сільськими головами, на якій розглянуто питання – про стан утримання доріг в районі та призову громадян на строкову військову службу.

З першого питання інформував заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, який зазначив, що на сьогодні фактично роботи виконуються в борг, держава виділила гроші на дороги державного значення, наша доля 2,3 млн грн. Ми довели до сільських рад частку, яку потрібно внести відповідно до чисельності в кожному населеному пункті, але деякі сільські ради не поспішають брати участь у співфінансуванні.

Доповнив інформацію начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який зазначив, що на сесії районної ради прийнято Програму фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаського району на 2016-2017 роки, всі ті сільські голови, які надали згоду, виконали свої зобов’язання. Також Володимир Гуня акцентував увагу щодо виділення коштів сільськими радами на дороги районного значення.

По другому питанню присутні заслухали інформацію начальника відділення комплектування Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковника Олександра Шиша, про проведення в селі Червона Слобода заходу, щодо призову на строкову службу громадян віком від 18 до 27 років в жовтні-листопаді 2016 року. В ході відпрацювання виписано 84 повістки, які розносилися по дворах.

Голова районної ради взяв участь у нараді із сільськими головами

Також Олександр Шиш привернув увагу присутніх, що з завтрашнього дня починаються мобілізаційні навчання, де буде оголошена тривога та будуть до сільських рад доведені відповідні завдання. Тому потрібно бути готовими, підготувати відповідні документи на випадок перевірки. 

По закінченню наради голова районної ради Олексій Собко поінформував присутніх про останні новини, які стосуються об’єднання територіальних громад, про можливі конфігурації об’єднань в нашому районі, а також висловив побажання долучатися та вносити свої пропозиції усіх зацікавлених сторін для збереження району.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ