Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Партизани – наша слава, наша гордість

Партизани – наша слава, наша гордість Партизани – наша слава, наша гордість

Напередодні Дня партизанської слави, 21 вересня в приміщенні музею с. Сагунівка була проведена історична година «Нам не забути подвиг земляків».

Партизани – наша слава, наша гордість. Партизани це ті сини України, перед якими скинуть шапки цілі століття, якими пишатимуться цілі покоління і складатимуть про них думи і пісні.

Олександр Довженко

Завідувач музею Іван Панасович Жученко розповів учням про партизанську групу, що діяла на території села, яку очолювала Поліна Завіновська. Учні 10 класу місцевої школи розповіли присутнім про вчителів-партизанів Андрія Йосиповича Братцева та Галину Маркіянівну Вознюк. На захід було запрошено їх сина Леоніда Братцева, який поділився спогадами про своїх батьків та про їх побратимів в часи війни.

Бібліотекар Надія Миколаївна Атамась розповіла учням про юного партизана, зв’язкового та бійця 2-ї роти Холодноярського партизанського загону під командуванням Дубового – Миколу Негоду та познайомила з його книгою про партизан «Отаман Мамай». В бібліотеці було влаштовано перегляд літератури «Дорогами партизанської слави» та перегляд книг М.Негоди. 

 

За інформацією відділу культури і туризму Черкаської РДА