Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

18 вересня працівники лісу будуть відзначати своє професійне свято

18 вересня працівники лісу будуть відзначати своє професійне свято

В Черкаському районі функціонує два підприємства, які займаються вирощуванням лісу це - ДП «Черкаське лісове господарство» та СКП «РАЙЛІС».

Нагадаємо. Відповідно до Указу Президента України № 356/93 від 28.08.1993 святкується щорічно в третю неділю вересня.

ДП «Черкаське лісове господарство» є лідером серед лісогосподарських підприємств області за обсягами випуску товарної продукції, її реалізації, продуктивності праці, прибутку, розміру заробітної плати.

18 вересня працівники лісу будуть відзначати своє професійне свято

Загальна площа лісового фонду – 37 259 га. Основні породи – сосна, дуб, м’яколистяні та інші твердолистяні. Лісистість району (лісгоспу) становить 37,7%. Це найвищий показник в області. Обсяги лісових насаджень зростають з року в рік. У лісгоспі функціонує 6 розсадників, де щорічно вирощують близько 3,0 млн. шт. посадкового матеріалу. 

ДП «Черкаське лісове господарство» є основним постачальником деревини в районі. В середньому підприємство заготовляє в рік близько 122 тисяч кубометрів деревини на рубках головного користування, санітарних та рубках догляду за лісом. Заготовлену деревину постачають на внутрішній ринок та на експорт. Очолює підприємство – Андрій Пустовіт. 

Площа лісових насаджень СКП «РАЙЛІС» складає 5,9 тис.га. В поточному році посаджено – 74,6 га, за якими здійснюється постійний догляд. Підприємством локалізовано пожеж на площі 5,1 га силами лісової охорони.  

18 вересня працівники лісу будуть відзначати своє професійне свято

Оновлюється та ремонтується техніка для лісового господарства. Відтворено мінералізовані смуги та розроблено механізм догляду за лісовими культурами на площі 20 га. На підприємстві працює пилорама.  

За перше півріччя 2016 року реалізовано лісопродукції на суму 1,3 млн.грн. Очолює підприємство – Станіслав Швед. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ