Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

20-25 вересня 2013 року депутати районної ради працювали у постійних комісіях

20-25 вересня 2013 року депутати районної ради працювали у постійних комісіях 20-25 вересня 2013 року депутати районної ради працювали у постійних комісіях

20-25 вересня 2013 року депутати районної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд двадцять шостої сесії районної ради. Свої засідання провели комісії: з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики, з питань екології та використання природних ресурсів, з питань охорони здоров’я, матері і дитини, з питань освіти, культури, молоді та спорту, з питань бюджету, фінансів та соціального забезпечення.

Серед основних питань, що обговорювались, значна увага приділялася змінам до районного бюджету на 2013 рік, про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік, управління майном комунальної власності і ряду інших питань, які, відповідно, були включені до порядку денного засідань профільних комісій. Після обговорення питання члени комісій мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції.

Загалом питання були підтримані депутатами та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради, що відбудеться 27 вересня 2013 року.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради