Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у координаційній нараді із сільськими головами

Олексій Собко взяв участь у координаційній нараді із сільськими головами Олексій Собко взяв участь у координаційній нараді із сільськими головами

15 вересня 2016 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у координаційній нараді із сільськими головами, на якій розглянуто питання – про стан утримання доріг в районі, про легалізацію виплати заробітної плати, про результати проведення профілактичного рейду у населених пунктах району та формування спроможних територіальних громад: правові та практичні аспекти.

З першого питання інформував начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який зазначив, що на сесії районної ради прийнято Програму фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаського району на 2016-2017 роки.

Олексій Собко взяв участь у координаційній нараді із сільськими головами

Коротко розповів присутнім про шляхи виконання та фінансування Програми. Відповідно до програми передбачено фінансування об’єктів поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у Черкаській області на загальну суму 214 млн.грн. Зазначені кошти будуть виділенні за умови забезпечення фінансування вищезазначених ремонтних робіт з місцевих бюджетів в обсязі не менше 10 відсотків та звернувся до сільських голів сприяти у вирішенні співфінансування зазначеної Програми.

Про завдання, які стоять перед службою автомобільних доріг у Черкаській області розповів в.о. начальника Владислав Демиденко та відповів на численні запитання присутніх на нараді.

По питанню легалізації виплати заробітної плати доповів начальник управління паці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань. Який нагадав присутнім, що в районі поновилася робота робочої групи з легалізації робочих місць. Щотижня здійснюються перевірки суб’єктів підприємницької діяльності.

Олексій Собко взяв участь у координаційній нараді із сільськими головами

Про дотримання чинного законодавства про працю проінформувала начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Черкаській області Юлія Кондратенко.

Потім присутні заслухали начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області Івана Приблуду, який проінформував що питання легалізації праці винекло не сьогодні. Держава пішла на зустріч бізнесу.

Олексій Собко взяв участь у координаційній нараді із сільськими головами

Зменшено податкове навантаження на заробітну плату, бізнес в свою чергу має виконувати свої обов’язки та сплачувати податки. Але бізнес не чує. Оформіть найманих людей і всі питання самі по собі знімуться. Ми готові до співпраці, готові виїжджати, розмовляти, допомагати. Також начальник податкової інспекції наголосив на виконання районного бюджету.

Про результати проведення профілактичного рейду у населених пунктах району доповів старший інспектор Черкаського районного відділення Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Руслан Дяченко, а про формування спроможних територіальних громад: правові та практичні аспекти виконавчий директор Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України Світлана Крамар.

Підводячи підсумки наради голова районної ради Олексій Собко зазначив, що районною радою спільно з районною державною адміністрацією систиматично проводиться інформаційно — роз'яснювальна та методична робота щодо створення ОТГ, здійснено виїзди в усі населені пункти району, проводились зустрічі з активом села та громадскістю, щодо позитиву об'єднання, обговорювались моделі територіальних громад. На мою думку, люди нині усвідомили переваги об'єднання, до якого залишилось зробити вирішальні кроки.

Відділ інформаційного забезпечення та взємодії з ЗМІ