Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У серпні до місцевих бюджетів надійшло 413,3 млн. гривень податків

У серпні до місцевих бюджетів надійшло 413,3 млн. гривень податків

Протягом січня–липня поточного року надходження до місцевих бюджетів становили 2,46 млрд грн., що на 833,6 млн.грн., або на 51,2 відс. більше, ніж у минулому році. Про це зазначив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

«При цьому у серпні до місцевих бюджетів надійшла рекордна сума платежів – 413,3 млн.грн», – підкреслив керівник фіскальної служби області.

Він зазначив, що найзначніші находження за вісім місяців – від податку на доходи фізичних осіб – 1256,7 млн.грн. Частка надходжень від ПДФО становить 51 відс. у надходженнях до місцевих бюджетів Черкаської області.

Другий за обсягом надходжень платіж до місяцевих бюджетів – земельний податок та орендна плата за землю, – перераховано 458 млн.грн. (+143,6 млн.грн. до восьми місяців минулого року).  

Також надійшло 29,05 млн.грн. податку на нерухоме майно і 2,1 млн.грн. транспортного податку. Частка податку на майно (складається з податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, земельного та транспортного податку) у місцевих бюджетах Черкаської області становить 19,9 відс.

Спрощенці – юридичні і фізичні особи сплатили 353,3 млн.грн. єдиного податку. Додаткові надходження податку на прибуток до місцевих бюджетів становлять за вісім місяців 18,5 млн.грн.  

Перспективним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів). З початку року надійшло 220 млн.грн. акцизу, що в 1,7 раза більше ніж торік за 8 місяців.  

Керівник ГУ ДФС Черкащини подякував платникам Черкаської області за відповідальне ставлення до сплати податків і суттєвий вклад у розвиток регіону.

За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області