Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Формула успішного вибору професії

Формула успішного вибору професії Формула успішного вибору професії

Червонослобідська сільська бібліотека активно працює над задоволенням інформаційних потреб своїх користувачів, зокрема юнацтва і молоді.

З цією метою відбулося чергового засідання юнацького клубу «Едельвейс» на тему: «Формула успішного вибору професії». Цього разу гостями клубу були працівники районного центру зайнятості: Огіренко Вікторія Іванівна, Штомпіль Олена Миколаївна та Кутовий Олександр Іванович.

Відкриваючи інформаційну годину, керівник юнацького клубу Наталія Ярошенко наголосила, що вибір майбутньої професії – це важливий крок у самостійне життя і варто прислухатися до порад фахівців.

Про помилки у виборі професійного шляху, які в подальшому житті приводять до глибокого розчарування і викликають почуття невпевненості у собі говорили з учасниками заходу спеціалісти центру в ході неформального спілкування. Вони запропонували чарівну формулу успішного вибору, яка офіційно складається з трьох компонентів «хочу-можу-треба». 

Фахівець центру зайнятості Штомпіль О.М. ознайомила членів клубу з «барометром професій», які найбільш затребувані у нашому регіоні і зробила акцент на попиті робітничих професій. 

В ігровій формі учасники заходу ознайомилися з типами професій та пройшли тестування. 

 

За інформацією Червонослобідської сільської ради