Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради провів робочу нараду

Голова районної ради провів робочу нараду

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради.

Одним із основних питань наради стояло підведення підсумків проведеної чергової сесії районної ради та підготовка до опалювального сезону та проблеми, які стоять перед комунальним підприємством теплових мереж району, про що коротко доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлєв. Він також зазначив, що підприємством проводяться відповідні ремонтні роботи та проходять судові засідання. Найголовніша на сьогодні проблема це погашення заборгованості підприємством «Укртепло – Черкаси» та розблокування рахунку КПТМ.

Голова районної ради провів робочу нараду

В свою чергу голова районної ради зазначив, що на сьогодні одним із головних завдань стоїть завершення всіх ремонтних робіт та вчасно розпочати опалювальний сезон. Щоб створити максимально комфортні умови для наших людей.

В ході наради заслухано начальника відділу культури і туризму Олену Бардінову по питанню підписання контрактів та призначення на посади директорів комунальних закладів, згідно конкурсного добору. Як, зазначила, начальник відділу культури і туризму, що потрібно ще пройти процедуру переатестації, а потім наступний крок підписання контракту та призначення. 

Також розглянуто ряд поточних питань комунальної власності.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ