Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати Черкаської районної ради на сесії прийняли програму розвитку дорожньої інфраструктури району

Депутати Черкаської районної ради на сесії прийняли програму розвитку дорожньої інфраструктури району Депутати Черкаської районної ради на сесії прийняли програму розвитку дорожньої інфраструктури району

09 вересня 2016 року відбулось пленарне засідання восьмої сесії Черкаської районної ради VII скликання, яке провів заступник голови районної ради Сергій Степанюк.

У роботі сесії взяли участь депутат Черкаської обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, керівники районних служб, структурних підрозділів, комунальних установ, сільські голови, представники громадських об’єднань та місцевих засобів масової інформації.

У передбачений Регламентом роботи районної ради час представники депутатських фракцій озвучили звернення і запити.

Після внесених пропозицій до порядку денного де було включено ряд питань, депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

Потім депутати заслухали інформацію про результати діяльності Черкаської місцевої прокуратури за І півріччя 2016 року.

Під час пленарного засідання депутати заслухали про хід виконання ряду районних програм: Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за І півріччя 2016 року, «Програми зміцнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл Черкаського району на 2013-2017 роки».

Про внесення змін до районних програм «Турбота» на 2014-2020 роки, «Про організацію громадських робіт на 2015-2017 роки» та до «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки» доповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань.

Депутати районної ради затвердили програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки, про яку доповів начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Також депутати обговорили та підтримали внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік».

Депутати Черкаської районної ради на сесії прийняли програму розвитку дорожньої інфраструктури району

Доповідаючи з цього питання, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот відзначила, що відбулися зміни в доходній частині загального фонду районного бюджету і на сьогодні складають в сумі 4231,701 тис.грн.

- видатки споживання загального фонду – 2204,701тис.грн;

- передано видатків розвитку із загального фонду до бюджету розвитку(спеціального фонду) – 2027,0 тис.грн.

В ході засідання депутати в більшій частині не прийняли рішення щодо технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та прийняли рішення з питань управління майном районної комунальної власності.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ