Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулось засідання президії районної ради на якому розглянуто зміни до районного бюджету на 2016 рік

Відбулось засідання президії районної ради на якому розглянуто зміни до районного бюджету на 2016 рік Відбулось засідання президії районної ради на якому розглянуто зміни до районного бюджету на 2016 рік

09 вересня 2016 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів заступник голови районної ради Сергій Степанюк. В ході засідання були розглянуті питання, що пропонуються внести на розгляд восьмої сесії районної ради.

На початку члени президії заслухали про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за І півріччя 2016 року та про проект нової Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки, про які доповів начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Відбулось засідання президії районної ради на якому розглянуто зміни до районного бюджету на 2016 рік

По питанню щодо внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік» обговорювалося постійною комісією з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, членами президії запропоновано начальнику фінансового управління райдержадміністрації Ганні Шокот озвучити зміни та доповнення, які попередньо розглянуті, та внести на розгляд сесії районної ради.

Відбулось засідання президії районної ради на якому розглянуто зміни до районного бюджету на 2016 рік

Також члени президії розглянули питання про внесення змін до районних програм «Турбота» на 2014-2020 роки, «Про організацію громадських робіт на 2015-2017 роки» та до «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки», про які доповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань. 

В ході проведення президії депутати приділили увагу розгляду питань: про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Присутніх депутатів інформував начальник відділу оцінки та ринку земель управління Держгеокадастру в Черкаському районі Віталій Ткалич.

Члени президії розглянули блок питань управління майном районної комунальної власності, про які поінформував начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлєв.

Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та запропоновані на розгляд сесії районної ради.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ