Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сильні командним духом

Сильні командним духом

03 вересня у селі Городецькому Уманського району проходили обласні фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини 2016 року». Наш район представляла команда Худяківської сільської ради.

На урочистому відкритті з привітаннями та побажаннями успіху до всіх учасників звернулися голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, начальник обласного управління у справах сім′ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський, голова обласної організації ФСТ «Колос» Володимир Христенков, керівники Уманського району.

Приємно відзначити, що у складі почесних гостей змагань був і представник нашого району, ветеран місцевого самоврядування з Руської Поляни Андрій Шапран, який 14 років поспіль разом з колективом фізкультури села успішно захищали спортивну честь району на обласних та всеукраїнських змаганнях на краще спортивне село.

Спортсмени 16 сіл області змагалися у 6 видах програми: армрестлінгу, піднімання гир, перетягування канату, шашковому турнірі, тенісних сетах, баталіях з міні-футболу. Не було рівних Миколі Канюці, який виборов золоту нагороду у змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків. Найкращим став Віталій Пелипась, що переміг у ваговій категорії до 65 кг у гирьовому спорті.  

У загальнокомандному заліку команда ввійшла до десятки найкращих і посіла 8 місце.

 

За інформацією ФОСК "Славутич"