Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ЧЕРКАСЬКИЙ РАЙОН СЕРЕД ЛІДЕРІВ ПО НАБОРУ КОНТРАКТНИКІВ

ЧЕРКАСЬКИЙ РАЙОН СЕРЕД ЛІДЕРІВ ПО НАБОРУ КОНТРАКТНИКІВ

На Черкащині триває набір на контрактну службу. Так, у третьому кварталі перед областю стоїть планове завдання у 630 осіб. Вже уклали контракт на проходження військової служби 346 особи, що становить майже 55 % від планового завдання.

Загалом від початку 2016 року вже відібрано для проходження служби в ЗСУ та інших військових формуваннях України за контрактом 1423 особи. Таким чином область на 75,4 % виконала поставлений державою план, відзначив заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв.

– Створення сильної армії – відповідальність кожного з нас, – наголосив заступник очільника області. – У сучасних умовах це можливо завдяки формуванню професійного війська на контрактній основі. Прикро, що чи не в кожному районі Черкащини є такі селища та села, звідки до ЗСУ не відправили жодного бійця. Тож необхідну роз’яснювальну роботу треба активніше проводити і в кожному районі, сільській, селищній раді.

Нагадаємо, традиційно лідерами з набору бійців на контрактну службу лишаються Чорнобаївщина, Золотоніщина, Смілянщина, Черкаський район та м. Черкаси. На низькому рівні робота у цьому напрямку здійснюється в Уманському, Маньківському, Катеринопільському, Христинівському та Монастирищенському районах. 

За інформацією сайта "Сільських обрій"