Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради привітав Леськівських школярів з Днем знань

Голова районної ради привітав Леськівських школярів з Днем знань Голова районної ради привітав Леськівських школярів з Днем знань

1 вересня голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк привітали Леськівських школярів з Днем знань. Малиновий дзвоник радо запросив 40 першокласників на їх перший урок.

Звертаючись до вчителів, батьків та учнів голова районної ради зазначив, - Ось і знову на порозі перше вересня, час іти до школи тож я щиро і сердечно вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Голова районної ради привітав Леськівських школярів з Днем знань

Цей день став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільшої цінності.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення.

Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Голова районної ради привітав Леськівських школярів з Днем знань

Також керівники району вручили кращим учням школи нагороди.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ