Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«Дорожня» програма – ще один крок до наведення ладу на шляхах області», – Юрій Ткаченко

«Дорожня» програма – ще один крок до наведення ладу на шляхах області», – Юрій Ткаченко

Обласну програму фінансування ремонту доріг державного значення ухвалили сьогодні депутати облради. За словами голови Черкаської ОДА, по суті вона є правовим механізмом залучення на це коштів місцевих бюджетів.

Цьогоріч Служба автомобільних доріг у Черкаській області отримала з державного бюджету близько 96,8 млн грн на утримання і ремонт шляхів. Водночас після зими, за підрахунками дорожників, ямковістю були вражені майже половина автошляхів державного та місцевого значення.

– Тому ми шукаємо всі можливості залучення додаткових коштів, – пояснює очільник області Юрій Ткаченко. – Зокрема, з місцевих бюджетів. Окрім того, за підтримки наших нардепів, зокрема Сергія Рудика, ухвалено відповідну постанову Кабміну й передбачено фінансування поточного ремонту трьох автомобільних доріг загального користування державного значення, що проходять областю, на понад 214 млн грн. Однак, щоб отримати ці кошти, нам необхідно забезпечити співфінансування з місцевих бюджетів усіх рівнів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Ідеться про 21,4 млн грн. Ухвалення сьогоднішньої програми дає змогу це зробити. Це – ще один крок до наведення ладу на наших дорогах. Тепер такі ж програми мають ухвалити на місцях.

Нагадаємо, з початку року дорожники ліквідували майже 282 тис. м2 ямковості на дорогах області. З них на дорогах державного значення – 217,6 тис. м2, місцевого значення – 64,3 тис. м2. 

За інформацією прес-служби ОДА