Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Черкащани вшановують загиблих під Іловайськом

Черкащани вшановують загиблих під Іловайськом Черкащани вшановують загиблих під Іловайськом

Молебень за загиблими в Іловайському котлі зранку відслужили у Свято-Троїцькому соборі Черкас. Сюди молитовно пом’янути полеглих прийшли їхні бойові побратими, владці та інші небайдужі містяни. Опісля молебню черкащани поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України».

Іловайську трагедію очільник області називає національною. Юрій Ткаченко закликав усіх черкащан завжди пам’ятати про загиблих героїв.

– Іловайську трагедію ми ніколи не вибачимо, – зауважує голова Черкаської ОДА. – Це – підле вбивство Росією та її найманцями наших військових, яким був обіцяний «зелений коридор». Ми пам’ятаємо полеглих у тому пеклі та шануємо. І сподіваємося, що винних за ці смерті врешті буде покарано. Серед загиблих під Іловайськом, за даними нашого військкомату, і троє черкащан. Це – солдати Максим Харченко із Золотоніщини, Олексій Погорілий із Кам’янщини та Віталій Малиш із Тальнівщини. Наше завдання – підтримувати їхніх рідних і близьких. Як і тих, хто вцілів у тому пеклі. Я нагадую, що з усіма питаннями можна звертатися до нашого Центру допомоги учасникам АТО, що розташований в ОДА.

Сьогодні в Черкасах оголошено скорботу за полеглими під Іловайськом два роки тому. Нагадаємо, за різними даними, тоді загинули від кількох сотень до півтисячі українських бійців. 

 

За інформацією прес-служби ОДА