Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В Україні запроваджено нові акцизні марки на тютюн та алкоголь

В Україні запроваджено  нові акцизні марки на тютюн та алкоголь

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що в Україні з 1 вересня 2013 рок запроваджено нові акцизні марки з посиленим захистом для маркування алкоголю та тютюнових виробів, яку від старого зразка відрізняються графічним дизайном та кольоровою гамою. Кожна марка має графічний захисний елемент, який містить інформацію в закодованому вигляді. Цей захисний елемент не може бути відтворений шляхом сканування, копіювання та друку. Марки акцизного податку для алкогольних напоїв містять не менше чотирьох фонових сіток, для тютюнових виробів – не менше трьох.

У зв’язку із посиленням системи захисту нових зразків марок акцизного податку їх вартість зросла: на алкогольні напої - до 0,27 грн за 1 шт., тютюнові вироби - 0,142 грн за 1 шт. Таким чином, вартість однієї пляшки алкогольного напою на 0,167 грн. більше, а однієї пачки тютюнових виробів - на 0,087 грн.

Також нагадуємо, що згідно Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» у разі зміни марок акцизного податку вже закуплені марки попереднього зразка застосовуються у виробництві алкогольних напоїв та тютюнових виробів до їх повного використання, а марковані такими марками алкогольні напої та тютюнові вироби знаходяться в обігу до їх повної реалізації в межах терміну придатності для споживання.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області