Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

День партизанської слави

День партизанської слави День партизанської слави

23 вересня в селі Свидівок біля пам’ятника воїнам 52 армії, 3-ої та 5-ої повітряно - десантних бригад, підпільникам і партизанам, які загинули в боях за р.Дніпро 13 листопада 1943 року, з нагоди відзначення Дня партизанської слави та в рамках 70-річчя визволення Черкащини від німецько-фашистських загарбників відбулося вшанування героїв та покладання квітів.

Голова районної ради Микола Іванович Смірнов, голова районної державної адміністрації Олег Валерійович Костиря привітали ветеранів, учасників партизанського і підпільного руху, членів сімей загиблих і померлих партизанів і підпільників з Днем партизанської слави, зустрілись із делегацією з Російської Федерації, Білорусі, а також Києва та Донецька.

Нагадаємо, що відзначення Дня партизанської слави було запроваджено Указом Президента України ще 2001 року – на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Це свідчення визнання на рівні держави неоціненного внеску народних месників, справжніх героїв у велику Перемогу над фашизмом.

Нинішнє покоління покликане усвідомлювати, що це свято сильних духом людей, які на окупованій території, в підпіллі, часто в нерівній боротьбі віч-на-віч з ворогом, не шкодували свого здоров’я, життя для перемоги над поневолювачами.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради