Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В Сагунівській сільській бібліотеці відбувся день творчості дитячого письменника Всеволода Нестайка

В Сагунівській  сільській бібліотеці відбувся день творчості дитячого письменника Всеволода Нестайка В Сагунівській  сільській бібліотеці відбувся день творчості дитячого письменника Всеволода Нестайка

6 серпня в Сагунівській сільській бібліотеці з членами літературної студії «Читання з радістю» працівниками бібліотеки був проведений день творчості відомого дитячого письменника. Розпочався цей захід бесідою «Світ пригод Всеволода Нестайка». Всеволод Нестайко найславніший український казкар. Вже багато років його книги лідирують серед запитів читачів у бібліотеці. Важко сказати, що робить твори Нестайка геніальними. Мабуть, щось магічне живе на сторінках його творів, і притягує до себе читачів. Своїми веселими, дотепними, мудрими казками й повістями Нестайко радує, веселить і повчає.

Поринути у світ пригод – це найцікавіша справа, особливо коли тобі від 7 до 15 років. Та найцікавіше занурюватися у пригоди з вірним другом. Таким другом та провідником може стати для дітей Всеволод Нестайко.

Далі членам літературної студії була запропонована вікторина «Кращий знавець творчості В. Нестайка», під час якої діти виявили свої знання та кмітливість.

Краще познайомитися з творами дитячого письменника допоміг майстер-клас "Веселі герої творів В. Нестайка", де діти з задоволенням малювали та розфарбовували казкових героїв. 

Також до цієї нагоди бібліотекарями був влаштований перегляд виставки «Казкар української літератури». Тут для дітей були представлені найцікавіші твори письменника: "В країні сонячних зайчиків", «Найцікавіші пригоди Кольки Колючки та Косі Вуханя», "Незвичайні пригоди в лісовій школі", «Загадка старого клоуна», «Чарівний талісман», а також трилогія "Тореадори з Васюківки" та ін. 

По закінченні заходу дітей пригостили печивом та цукерками.

 

За інформацією сайту ЧРОМЦ БКР