Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На ліквідацію стихійного лиха в с. Хацьки виділено кошти з резервного фонду районного бюджету

На ліквідацію стихійного лиха в с. Хацьки виділено кошти з резервного фонду районного бюджету На ліквідацію стихійного лиха в с. Хацьки виділено кошти з резервного фонду районного бюджету

В період з 02 серпня по 04 серпня 2016 року на території Черкаського району відбулися особливо тяжкі погодні умови, тривалі дощі, грози, град, шквалисте посилення вітру, щоденно оголошувалось штормове попередження.

В результаті стихійного лиха на території с.Хацьки пошкоджено ряд покрівель на житлових будинках та спорудах.  

Сільським головою с.Хацьки Ігорем Чикаленком було створено комісію щодо обстеження домогосподарств, яка склала 13 актів обстеження, що свідчить про значну шкоду, нанесену будівлям. Впоратися з бідою самостійно селяни не в силі, тож сільський голова звернувся з відповідним листом до керівництва району з проханням допомогти вирішити проблему.

Дане питання було винесене на розгляд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до документів, складених комісією по обстеженню домогосподарств, побито 274 листа шиферу (орієнтовно на суму 28770 грн.,); розбито 29 кв.м., віконного скла (орієнтовно на суму 4640 грн.); знищено городні культури на присадибних ділянках загальною площею 1,41 га. 

З метою своєчасного реагування на ситуацію, яка склалася, і недопущення її переростання у надзвичайну, комісія вирішила: 

Фінансовому управлінню райдержадміністрації підготувати та подати на затвердження розпорядження голови райдержадміністрації про виділення з резервного фонду районного бюджету Хацьківській сільській раді, кошти в сумі 33410,00 грн. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ