Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В Черкаському районі визначені пріоритетні галузі для розвитку економіки району, що потребують залучення інвестицій

В Черкаському районі визначені пріоритетні галузі для розвитку економіки району, що потребують залучення інвестицій

Відповідно до стратегічних цілей та завдань в Черкаському районі визначені пріоритетні галузі для розвитку економіки району, що потребують залучення інвестицій. Це аграрний комплекс – розвиток тваринництва (збільшення поголів’я ВРХ та свиней) та рослинництва, створення риболовецьких підприємств, будівництво баз відпочинку вздовж р.Дніпро, харчова та переробна промисловість, розвиток сільського зеленого туризму.

Обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку району за січень-березень 2016 рік, становив 183 млн. дол. США. В розрахунку на одну особу населення прямих іноземних інвестицій припадає 2432,4 дол. США.

Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі за січень-березень 2016 року становило 7,2 млн. дол. США.

В Черкаському районі обліковувалося 11 – підприємств, які займаються експортом, та 5 - підприємств, які займаються імпортом, основні країни — партнери з якими здійснювались зовнішньо-торгівельні операції в січні 2016 року це Литва, Молдова, Білорусь, Азербайджан, Казахстан, Німеччина, Туреччина, Швейцарія, Китай, Польща та ін.

Найбільше товарів які експортувались: спиртне, частини обладнання для виробництва кормів, частини меблів для сидіння, лісоматеріали, шрот соняшниковий.

В районі планується реалізація інвестиційних проектів за рахунок власних коштів організацій.

1.Продовжується будівництво Білозірської сільської академії з футболу для дітей та юнацтва Черкаського району Черкаської області у селі Білозір’я.

В Черкаському районі визначені пріоритетні галузі для розвитку економіки району, що потребують залучення інвестицій

 

 

 

 

 

2.Підписано меморандум між райдержадміністрацією та ТОВ «Семтек Інвест» про реалізацію інвестиційного проекту, який передбачає будівництво вантажного порту на території Червонослобідської сільської ради для транспортування сільськогосподарської продукції, облаштування елеватора.

3.В ТОВ «Черлис» с.Білозіря – будівництво ІІ черги складу з холодильною камерою та навісом для техніки (вартість проекту 25 млн.грн.).

 

За інформацією Управління економіки РДА