Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З початку року в Єдиному реєстрі зареєстровано близько 40 мільйонів податкових накладних

З початку року в Єдиному реєстрі зареєстровано близько 40 мільйонів податкових накладних

За 8 місяців поточного року реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі здійснили вже більше 122 тисяч платників. Вони зареєстрували майже 40 млн. податкових накладних на загальну суму майже 385 млрд. гривень. Понад 4 млн. документів з них – це накладні із сумами ПДВ понад 10 тис. гривень.

Міністерство доходів і зборів України повідомляє, що реєстрація податкових накладних у Єдиному реєстрі є автоматичним процесом та здійснюється через відповідний алгоритм комп’ютерної програми, що виключає вплив на цей процес людського фактору з боку співробітників Міністерства.

Переважною причиною, за якою може не прийматися звітність, є технічні помилки при внесенні інформації: незаповнені обов’язкові реквізити, відсутність підписів відповідних посадових осіб, печатки, невідповідність формату електронного документу тощо.

У разі виникнення будь-яких технічних питань чи складностей із реєстрацією накладних у реєстрі фахівці Міністерства завжди готові надати необхідну допомогу чи консультацію як особисто, так і за телефоном гарячої лінії 0-800-501-007.

Міністерство доходів і зборів звертає увагу, що в разі, якщо платник вважає, що відмова у реєстрації податкової накладної є невмотивованою, він може звернутися з цього питання на сервіс «Пульс» за телефоном (044)284-00-07. Усі звернення на «Пульс» розглядаються максимально оперативно - протягом трьох днів. З початку року більше 95% звернень було вирішено, заявників поінформовано про результати. По іншим ще не настав термін.

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області нагадує, що обов’язкова реєстрація податкових накладних у Єдиному реєстрі платниками ПДВ – продавцями, запроваджена з 1 січня 2011 року, дозволила значно спростити адміністрування податку на додану вартість та, внаслідок цього, вдосконалити процедуру відшкодування цього податку.

Обмін виключно електронними версіями документів позбавляє підприємства від зайвої «паперової» бюрократії. Крім того, реєстрація накладної в Єдиному реєстрі (ЄРПН) є своєрідним захистом платника від нечесних контрагентів.

За допомогою сервісу платники можуть отримати довідку про обсяги податкового кредиту, сформованого за рахунок податкових накладних, не зареєстрованих в Єдиному реєстрі.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області