Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сьогодні - День Національної поліції України!

Сьогодні День Національної поліції України!

ШАНОВНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ!

Прийміть щирі привітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку, Глава держави установив в Україні нове свято — День Національної поліції України, яке починаючи з нинішнього року, буде відзначатися 4 серпня.

Саме ваша робота була і залишається однією з найнеобхідніших і шанованих у суспільстві. Адже щоденно оберігати мир та спокій, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця. На працівників поліції сьогодні покладено винятково відповідальне, благородне завдання — захищати життя, здоров’я людей, їхні права і свободи, інтереси держави і суспільства від протиправних посягань.

Це ви, знаходячись на бойовому посту, ведете боротьбу із злочинністю, охороняєте громадський порядок, проявляєючи при цьому високий професіоналізм та мужність, не шкодуєте сил і здоров’я, нерідко ризикуєте власним життям заради життя інших. Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства, працівники поліції з честю виконають поставлені Президентом і державою завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашому районі.

Адже у наших поліцейських є досвід і вправність, готовність боротися зі злом і насильством, прагнення захищати своїх земляків від злочинних посягань та запобігати їм.

У цей святковий день висловлюю слова глибокої поваги та вдячності. Спасибі вам за професійну майстерність, вірність присязі, відповідальність, самовіддачу та мужність. Від душі бажаю вам і вашим родинам, успіхів, міцного здоров’я, добробуту! Нехай удача та професійні досягнення будуть постійними супутниками у житті, а добрі слова та вдячність людей стануть найкращою винагородою за повсякденну роботу. Щастя всім вам, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України.