Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В районі обговорюються основні положення створення Черкаського районного віддлення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

В районі обговорюються основні положення створення Черкаського районного віддлення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Основними завданнями організації є створення умов для ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування у сфері сільського розвитку.

Зокрема, надання допомоги органам місцевого самоврядування у прийнятті ними ефективних рішень щодо комплексного розвитку села, підготовці місцевих програм, сприяння органам місцевого самоврядування у підвищенні згуртованості громад, ефективного використання внутрішніх активів, розвитку партнерства між громадами, підприємницькими структурами, органами влади з метою зростання сільської економіки. Сприяння реалізації програм, проектів і заходів, спрямованих на підвищення професійної компетентності працівників сільських та селищних рад району. Участь у розробці, громадському обговоренні, оцінці регуляторних та нормативно-правових актів, що стосуються діяльності територіальних громад сільських рад та інших, загалом вирішення місцевих проблем.

Метою районного відділення Асоціації є об’єднання сільських та селищних рад, які знаходяться на території Черкаського району.

На разі в районі обговорюються основні положення створення організації та кандидатури щодо керівного складу.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ