Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко: Поліпшення ситуації у сфері дорожнього господарства є основним пріоритетом у роботі районної та місцевої влади

Олексій Собко: Поліпшення ситуації у сфері дорожнього господарства є основним пріоритетом у роботі районної та місцевої влади Олексій Собко: Поліпшення ситуації у сфері дорожнього господарства є основним пріоритетом у роботі районної та місцевої влади

На сьогоднішній спільній нараді районної державної адміністрації та районної ради за участю депутатів районної ради, сільських голів, секретарів сільських рад та їх виконавчих комітетів, працівників виконавчого апарату районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, організацій одним із основних питань стояло поліпшення ситуації у сфері дорожнього господарства району.

Олексій Собко: Поліпшення ситуації у сфері дорожнього господарства є основним пріоритетом у роботі районної та місцевої влади

На початку наради присутні заслухали інформацію щодо запобігання корупції, застосування превентивних антикорупційних механізмів, усунення причин корупційних правопорушень, з якою коротко виступив прокурор Черкаської місцевої прокуратури Максим Лисик. Він зазначив, що прокуратурою за відповідний звітний період складено десять протоколів про вчинення корупційних дій. Вказані особи притягнуті до адміністративної відповідальності. Також з відповідними інформаціями виступили провідний інспектор сектору з питань запобігання та виявлення корупції Черкаської облдержадміністрації Вадим Сєрик та завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації Наталія Мевша. Не менш цікавим було обговорення щодо електронного декларування, яке вступає в дію з 15 серпня, де законодавцем передбачена кримінальна відповідальність за її неподання.

Олеексій Собко: Поліпшення ситуації у сфері дорожнього господарства є основним пріоритетом у роботі районної та місцевої влади

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Бардінова поінформувала присутніх про хід підготовки та проведення районного заходу з нагоди 25-річчя Незалежності України та Дня Прапора. Організаційним комітетом визначено дату та час проведення заходу, який пройде в обласній філармонії 23 серпня 2016 року об 14.00 год. У фойє філармонії планується розмістити виставку досягнень сіл за роки Незалежності.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня поінформував присутніх, про проект Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016 – 2017 роки. 

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко зазначив, що на сьогодні поліпшення ситуації у сфері дорожнього господарства є основним пріоритетом у роботі районної та місцевої влади. Проаналізувавши районний та сільські бюджети за 7 місяців, ми маємо можливість визначитися з додатковим фінансовим ресурсом на утримання доріг загального користування місцевого значення. 

Після тривалих обговорень учасники наради підтримали проект Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016 – 2017 роки. 

Також Володимир Гуня поінформував присутніх про створення районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад відповідно до листа обласної державної адміністрації.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ