Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В області триває набір на службу в ЗСУ за контрактом

В області триває набір на службу в ЗСУ за контрактом

Створення сильної армії – відповідальність кожного з нас. На цьому наголосив у ході наради в ОДА заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв. Нині ж на Черкащині триває набір на контрактну службу. У липні вже зголосилися проходити службу в ЗСУ за контрактом 101 особа із 320 чоловіків згідно з планом на цей місяць.

Загалом же у третьому кварталі Черкащина має планове завдання у 630 осіб, зазначив Костянтин Омаргалієв.

– За цей рік 1077 осіб уже уклали контракти на проходження військової служби у лавах Збройних Сил України та інших формувань, – відмітив заступник очільника області. – Таким чином ми на 86 % виконали поставлений державою план. Тож і цього кварталу маємо перевищити 80-відсотковий бар’єр. Для цього треба налагоджувати плідну співпрацю на місцях. Оскільки маю інформацію, що чи не в кожному районі є такі селища та села, звідки до ЗСУ не відправили жодного бійця. Формування та комплектація контрактної армії – загальнодержавне завдання, яке стоїть перед нами. І ми його виконаємо. 

Відзначимо, лідерами з набору бійців на контрактну службу лишаються Чорнобаївщина, Золотоніщина, Смілянщина, Черкащина та м. Черкаси. На низькому рівні робота у цьому напрямку здійснюється в Уманському, Маньківському, Катеринопільському, Христинівському та Монастирищенському районах.

 

За інформацією прес-служби ОДА