Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Облаштування музею Т.Г.Шевченка в с.Мошни – на контролі

Облаштування музею Т.Г.Шевченка в с.Мошни – на контролі

На Черкащині тривають роботи на об’єктах, що передбачені заходами з нагоди відзначення ювілею з дня народження Великого Кобзаря. Серед таких – будівництво музею Т.Г.Шевченка у с.Мошни Черкаського району, який збираються створити у хаті, яка за переказами була постоялим двором Нагановського і в якій у 1859 році перебував Тарас Григорович.

Заступник голови обласної ради Василь Касян провів нараду за участю керівників району і села, розробниками проекту та іншими сторонами.

В ході засідання були обговорені шляхи подальшої співпраці, узгоджено терміни виконання різних робіт, джерела фінансування тощо.

Водночас на засіданні було спростовано думку, поширену в засобах масової інформації щодо того, що в колишньої господині для потреб музею відібрали сарай, що розташований на колишньому її обійсті. Після завершення будівництва і облаштування земельної ділянки будівля лише тильною стороною буде знаходитися на межі майбутньої території музею. Крім того, заплановано надати допомогу Марії Гончар в реконструкції ряду господарських споруд. Це рішення закріплено при виготовленні проектно-кошторисної документації.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради