Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Делегація Знам’янського району вивчала досвід створення комунального підприємства

Делегація Знам’янського району вивчала досвід створення комунального підприємства Делегація Знам’янського району вивчала досвід створення комунального підприємства

З метою вивчення досвіду та створення спеціалізованого комунального лісогосподарського підприємства 21 липня 2016 року до Черкаської районної ради завітала делегація Знам’янського району Кропивницької області (колишня Кіровоградська) на чолі із заступником голови Знам’янської районної ради Дмитром Молодченком, депутатом Кропивницької обласної ради Михайлом Могилеєм, депутатами Знам’янської районної ради Володимиром Мухуровим і Олександром Федорченком та фахівцем лісового господарства Петром Ткаченком. Зустрічали делегацію голова районної ради Олексій Собко, працівники виконавчого апарату районної ради та керівництво СКП «Райліс».

На початку зустрічі гості вручили голові районної ради коровай та сфотографувалися на пам’ять.

Після ознайомлення із складом делегації голова районної ради Олексій Собко привітав гостей з перебуванням на Черкаській землі, ознайомив присутніх з історією створення Черкаського району та з основними показниками економічного розвитку, коротко розповів про структуру районної ради, про склад депутатського корпусу та про кількість сільських рад після об’єднання територіальної громади. Також Олексій Петрович зазначив, що в підпорядкуванні районної ради знаходиться чотири комунальні підприємства, одне з яких спеціалізоване комунальне підприємство «Райліс».

В свою чергу Петро Гончаренко, колишній начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, розповів присутнім про створення лісогосподарського підприємства та про законодавчу базу, яка цьому слугувала. Також відповів на запитання, які задавали члени делегації.

Крім того на зустрічі обидві сторони обговорили питання децентралізації та об’єднання територіальних громад. Поділилися своїми баченнями та проблемними питаннями, які виникають у ході проведення обговорень з населенням районів та розповіли про проблему накопичення твердих побутових відходів. Відповідаючи на запитання щодо утилізації твердих побутових відходів, голова районної ради Олексій Петрович, зазначив, що це на сьогодні найбільша проблема не тільки нашого району, й усієї України. Ми плануємо залучити закордонні інвестиції, і в складчину побудувати на території нашого району переробний сміттєкомбінат, звичайно якщо інвестор погодиться і прийме наші пропозиції.  

В ході зустрічі делегація із Знам’янського району мала змогу ознайомитися із структурою та виробничою діяльністю СКП «Райліс».  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ