Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у нараді з питань підготовки до опалювального сезону 2016-2017 року

Голова районної ради взяв участь у нараді з питань підготовки до опалювального сезону 2016-2017 року Голова районної ради взяв участь у нараді з питань підготовки до опалювального сезону 2016-2017 року

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді з питань забезпечення безперебійного газопостачання та вирішення проблемних питань підготовки до опалювального сезону 2016 – 2017 року, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк за участю: сільських голів, начальників управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти, відділу культури і туризму райдержадміністрації, керівників Черкаської ЦРЛ, комунального закладу «Черкаський районний центру ПМСД», Черкаської районної лікарні с.Мошни, директорів комунального підприємства теплових мереж Черкаського району, представників ПАТ «Черкасигаз».

Підведено підсумки операції «Нерест-2016»

По даному питанню присутніх проінформував начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який зазначив, що на сьогоднішній день не всі сільські ради уклали договори на газопостачання. В разі відсутності договорів з ПАТ «Черкасигаз» відповідні сільські ради не отримають лімітів та не зможуть вчасно розпочати опалювальний сезон.  

В свою чергу представник ПАТ «Черкасигаз» Олена Полинько проінформувала керівників району про заборгованість сільських рад перед підприємством, таких як Червона Слобода, Вергуни, Геронимівка, Софіївка. А також нагадала присутнім, що в цьому році потрібно укладати договори на розподіл, постачання та транспортування газу.

Підведено підсумки операції «Нерест-2016»

Також Олена Вікторівна дала відповіді на численні запитання сільських голів щодо проведення відповідними службами підприємства перевірок вузлів обліку газу та іншого обладнання. 

В ході проведення наради було обговорено питання: щодо першочергових заходів поліпшення гідрологічного стану річки Тясмин та використання земель в межах прибережної захисної смуги; про реєстрацію нерухомого майна та бізнесу у сільських радах та питання належної підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ