Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Підведено підсумки операції «Нерест-2016»

Підведено підсумки операції «Нерест-2016» Підведено підсумки операції «Нерест-2016»

18 липня в актовій залі управління патрульної поліції м. Черкаси відбулися заходи з підведення підсумків кампанії з охорони та відтворення рибних запасів у нерестовий період 2016 року на водних об’єктах Черкаського району, в яких взяли участь голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк.

Як зазначив голова районної ради, вперше районна влада спільно з громадською організацією «Автомайдан-Черкаси», новоствореною патрульною поліцією перейнялася проблемою збереження рибних запасів та протидіяла незаконному вилові риби під час нересту в межах району. Про це свідчили постійні публікації в суспільно-політичній газеті «Сільські обрії», на офіційних сайтах районної ради та районної державної адміністрації щодо порушників на водоймах району.  

Результат на лице, і сьогодні ми відзначаємо працівників патрульної поліції та державних інспекторів «Черкасирибоохорони» – активних учасників операції «Нерест-2016».

Підведено підсумки операції «Нерест--2016»

Голова районної ради та заступник голови районної державної адміністрації нагородили дев’ятьох інспекторів патрульної поліції 5 роти управління патрульної поліції у м. Черкаси, а саме: Віталія Недзельського; Валерія Риженка; Андрія Гаркавого; Максима Петриченка; Ярослава Петюренка; Богдана Обіхода; Юрія Німченка; Віталія Пирога; Станіслава Деряженка та шістьох головних державних інспекторів «Черкасирибоохорони» Анатолія Соловйова; Дмитра Чорноконя; Михайла Завалка; Ігоря Маклашина; Сергія Шевченка; Віталія Дзюбу - Грамотами районної державної адміністрації. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ