Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулось засідання президії районної ради на якому розглянуто розподіл додаткового фінансового ресурсу районного бюджету

Відбулось засідання президії районної ради на якому розглянуто розподіл додаткового фінансового ресурсу районного бюджету Відбулось засідання президії районної ради на якому розглянуто розподіл додаткового фінансового ресурсу районного бюджету

14 липня 2016 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Олексій Собко. В ході засідання були розглянуті питання, що пропонуються внести на розгляд сьомої сесії районної ради.

На початку члени президії заслухали про хід виконання та внесення змін до: районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки; Програми інформаційно-аналітичного забезпечення Черкаської районної державної адміністрації на 2016 рік. 

В зв’язку з тим, що питання про внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік» обговорювалося постійною комісією з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, членами президії запропоновано начальнику фінансового управління райдержадміністрації Ганні Шокот озвучити зміни та доповнення, які попередньо розглянуті, та внести на розгляд сесії районної ради.

Про хід виконання Програми підтримки сім’ї та молоді Черкаського району на 2015-2017 роки та програму удосконалення роботи органів виконавчої влади у Черкаському районі на 2016-2017 роки» депутатами запропоновано заслухати під час сесії.

В ході проведення президії депутати приділили увагу розгляду питання: про хід виконання районної програми «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2015-2017роки», про які доповіла заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Черкаської центральної районної лікарні Ольга Буднікова, яка проінформувала присутніх про кількість хворих з хронічною нирковою недостатністю, про соціально-просвітницьку роботу серед медичних працівників та населення району з питань профілактики та ранньої діагностики та привернула увагу присутніх щодо проблеми фінансування відповідної програми.  

Члени президії розглянули блок питань управління майном районної комунальної власності, про які поінформував начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлєв

Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та запропоновані на розгляд сесії районної ради.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ