Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради розглянула питання про виконання районного бюджету за I півріччя 2016 року

Постійна комісія районної ради розглянула питання про виконання районного бюджету за I півріччя 2016 року Постійна комісія районної ради розглянула питання про виконання районного бюджету за I півріччя 2016 року

13 липня 2016 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, яка розглянула питання, що виносяться на розгляд пленарного засідання сесії районної ради, яку провела її голова Світлана Дивнич. У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Спочатку члени комісії розглянули блок фінансових питань. Заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганну Шокот щодо звіту про виконання районного бюджету за I півріччя 2016 року та про внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 № 3-2/VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік». По першому питанню члени комісії прийняли рішення дану інформацію взяти до відома, по другому внести на розгляд сесії районної ради. 

Також члени постійної комісії розглянули про хід виконання та внесення зміни до «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки» та про хід виконання районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування памяті загиблих учасників антитерористичної операції про які доповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань.

Про внесення змін до «Програми інформаційно-аналітичного забезпечення Черкаської районної державної адміністрації, доповіла начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Валентина Задвернюк, яка зазначила, що відповідні зміни вносяться в пункт 3 виклавши його в новій редакції – «Розміщення на рекламних щитах (біл-бордах) соціальної реклами на тему мобілізації, інформації про важливі події, які відбуваються в районі, та виготовлення поліграфічної продукції».

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ