Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

12 липня голова районної ради Олексій Собко та заступник голови ради Сергій Степанюк взяли участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації.

На засіданні колегії розглядалися питання: про підсумки виконання місцевих бюджетів району за I півріччя 2016 року; про стан роботи з обдарованою молоддю в районі; про підсумки весняного 2016 року призову громадян Черкаського району на строкову службу; про роботу органів виконавчої влади району щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення; про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району, виконкомах сільських рад.

Одними із головних питань повістки денної сьогоднішньої колегії стояло питання виконання місцевих бюджетів району за I півріччя 2016 року.

По першому питанню доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка проінформувала присутніх про виконання місцевих бюджетів.

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

План по доходах місцевих бюджетів Черкаського району (без трансфертів) за І півріччя 2016 року виконано на 138,1 відс., понад план надійшло 175438 тис.грн. Темп зростання доходів бюджету району до аналогічного періоду минулого року становить 153,7 відс. До загального фонду місцевих бюджетів надійшло 57584,5 тис.грн. власних та закріплених доходів. Рівень виконання планів по доходах забезпечено на 138,3 відс. (понад план надійшло 15958,9 тис.грн.). В порівнянні з аналогічним періодом минулого року доходів надійшло на 21215,6 тис.грн., або 58,3 відс. більше. Доходи загального фонду районного бюджету становлять 25995,7 тис.грн., що на 4542,3 тис.грн., або на 21,2 відс. більше плану, а в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року – на 7653,4 тис.грн., або на 41,7 відс. більше. Доходи загального фонду сільських бюджетів становлять 31588,8 тис.грн., що на 11416,5 тис.грн., або на 56,6 відс. більше плану, а в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року – на 13562,2 тис.грн., або на 75,2 відс. більше.  

Про стан роботи з обдарованою молоддю в районі доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук, яка зазначила, що у 2015-2016 навчальному році обдаровані діти гідно представили район на обласних етапах предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Так, на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін взяли участь 51 учень, із яких 27 стали призерами (І – 1, ІІ – 8, ІІІ – 18). У рейтинговій таблиці по району першість тримають учні Червонослобідської № 1 (10 призових місць). Команди Червонослобідської № 2, Руськополянської № 1, Хацьківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів вибороли по 4 призових місця; Степанківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - 3, Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - 2.

В свою чергу заступник військового комісара Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Шиш проінформував присутніх про підсумки весняного 2016 року призову громадян Черкаського району на строкову військову службу.

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Викликалося на призовну комісію – 1358 осіб, із них: прибули на призовну комісію – 413 осіб, отримали відстрочку – 205 осіб, надано відстрочку від призову за станом здоров’я – 66 осіб, відправлено молодого поповнення на строкову службу до Збройних Сил України – 33 особи. За підсумками весняного призову 2016 року на призовну комісію не з’явилося - 946 осіб. Розшук призовників, які не зявилися на призовну комісію до Черкаського ОМВК проводився оссобовим складом міськвійськкомату, Черкаським відділенням поліції та через сільські ради району.

Питання «Про роботу органів виконавчої влади району щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення» та «Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району, виконавчих комітетах сільських рад» запропоновано розглянути в робочому порядку, а відповідні протокольні доручення надати виконавцям.

По завершенню колегії заступником голови районної державної адміністрації були дані відповідні доручення.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ