Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради провів апаратну нараду

Голова районної ради провів апаратну нараду

11 липня голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду на якій розглянуто ряд поточних питань, що потребують вирішення на поточному тижні. На початку наради обговорено тижневий план роботи, участь керівництва та працівників виконавчого апарату в ньому.

Найбільш актуальним питанням, що турбує керівництво районної ради - це блокування виконавчою службою рахунку комунального підприємства теплових мереж Черкаського району. Як зазначив Олексій Петрович, є ряд чинників, які потрібно негайно вирішувати, тому питання на сьогодні відкрите. Ми стоїмо перед дилемою, створювати чи не створювати нове комунальне підприємство.

Також на апаратній нараді обговорено сесійні питання та проведення засідань постійних комісій районної ради. 

В свою чергу начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев проінформував присутніх по питаннях заборгованості за орендну плату комунальним підприємствам та по заборгованості господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради.

Голова районної ради привернув увагу начальника відділу комунальної власності щодо контролю за вчасним поданням комунальними підприємствами звітів про виконання фінансових планів за звітний період.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ