Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Місячник добровільної здачі зброї

Місячник добровільної здачі зброї

З 01 по 31 липня 2016 року Національна Поліція України проводить місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. Грома­дяни мають змогу добровільно здати до органів внутрішніх справ зброю, що зберігається у них із порушенням чинного законодавства.

Відповідно до ч. З ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бо­єприпасами або вибухівкою), подібна ініціатива з боку громадянина передбачає звільнення від кримінальної відповідаль­ності.

Водночас нагадуємо, що носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), боєприпасів, вибухівки без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк до 7 років. 

Як краще це зробити проконсультують фахівці Черкаського районного відділення Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області за адресою: м.Черкаси, пров. Боженка, 3, каб. 201, та за телефонами 37-35-15 або 0972982012. 

- Добровільна видача громадянами зброї, боєприпасів та вибухових речовин звільняє їх від кримінальної та адміністративної відповідальності. За бажанням власників, зброя та спеціальні засоби, які добровільно видані, можуть бути зареєстровані на власника в законному порядку, після оформлення необхідних документів, - повідомляють в прес-службі Черкаського районного відділення Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області. 

У разі позитивного результа­ту та подачі передбачених законодавством документів зброя реєструється у власність громадянина, який її добровільно здав. 

За інформацією прес-служби Черкаського районного відділення Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області.