Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робоча група ознайомилася із соціальною сферою села Хацьки

Робоча група ознайомилася із соціальною сферою села Хацьки Робоча група ознайомилася із соціальною сферою села Хацьки

Сьогодні, 05 липня в рамках робочої поїздки голови районної ради Олексія Собка, заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату районної ради, начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмили Григорчук, депутата районної ради Ганни Пантюхіної, за участю сільського голови Ігоря Чекаленка, ознайомилися із соціальною сферою села Хацьки.

Перед початком ознайомлення із закладами соціальної сфери в кабінеті сільського голови відбулась нарада на якій проінформовано про мету перебування робочої групи, а також обговорено питання: виконання бюджету сільської ради за відповідний період, надання сільською радою субвенцій на розвиток медицини, освіти, пожежної охорони, нарахування субсидій та участь сільської ради у вирішенні даної проблеми. Учасники засідання окреслили напрямки діяльності та перейшли до ознайомлення закладів.

З першу члени робочої групи ознайомилися із дитячим навчальним закладом «Берізка», де завідуюча Марина Макаренко розповіла про діяльність та проблемні питання даного закладу. На сьогодні заклад відвідує 45 діток, які розділені на 2 групи, при проектній потужності на 42 діток. На сьогодні встановлена електронна черга, на якій зареєстровано 74 діток. За словами завідуючої дитячим закладом, найбільше турбує її – це стан покрівлі та фасаду, який затікає при дощовій погоді.

Робоча група ознайомилася із соціальною сферою села Хацьки Робоча група ознайомилася із соціальною сферою села Хацьки

Директор загальноосвітньої школи I-III ступенів Галина Полудень розповіла робочій групі про потребу заміни дев’яти вікон другого поверху учнівських класів, які прийшли в не гідність. В свою чергу голова районної ради Олексій Петрович поцікавився у директора школи щодо харчування дітей та в якому стані шкільна їдальня. Відповідаючи на запитання Галина Миколаївна зазначила, що забезпеченням харчуванням вони задоволені, надають перевагу формулі яку запропонував відділ освіти райдержадміністрації, а найбільше турбує проблема даху та кухонного знаряддя (плити, холодильник).

Також робочою групою оглянуто сільський будинок культури та сільську бібліотеку. Як позитив можна зазначити, що при будинку культури працюють невеличкий тренажерний зал, в якому займається 17 осіб, хореографічний клас де займаються танцями 43 діток, яким закуплено танцювальні костюми, виділено кімнату для філіалу Червонослобідської музичної школи, де займається більше 10 діток. В сільській бібліотеці проводяться капусники, відбуваються різні заходи приурочені до державних свят (один із останніх до Дня Конституції). При будинку культури працює 4 колективи художньої самодіяльності.

Робоча група ознайомилася із соціальною сферою села Хацьки Робоча група ознайомилася із соціальною сферою села Хацьки

Як зазначив, директор сільського будинку культури Микола Мирошниченко, в планах зробити капітальний ремонт закладу, провести ремонт сцени та провести утеплення стелі залу за рахунок його зниження до відповідного рівня. З цього питання проведено відповідні консультації із залученням депутата Верховної Ради Сергія Рудика, який пообіцяв посприяти у вирішенні даного питання. На даний час розроблено проектну документацію на капітальний ремонт.

Відвідуючи амбулаторію загальної практики сімейної медицини робоча група відзначила тільки позитивні моменти у забезпеченості даного закладу.

Підводячи підсумки, учасники засідання обговорили можливе добровільне об’єднання територіальних громад та вислухали думку сільського голови з даного питання та наміри щодо соціально-економічного розвитку села Хацьки.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації виконавчого апарату районної ради