Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В ОБЛАСТІ РОЗРОБЛЯЮТЬ ПРОГРАМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

В ОБЛАСТІ РОЗРОБЛЯЮТЬ ПРОГРАМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Над її проектом нині працюють спільно представники громадських організацій переселенців та органів державної влади. Йдеться, зокрема, про забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом шляхом його будівництва чи реконструкції та в подальшому передачі в оренду з викупом.

У Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву вже розробили попередній проект Програми. За словами директора установи Олександра Паливоди, передбачається, що фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок бюджетних джерел та залучення коштів міжнародних фінансових інституцій, що надаватимуться клієнтам під певну кількість відсотків оренди.

– Розуміємо, що з початком військового конфлікту на Сході України вимушені переселенці сподівалися, що покидають свої домівки не надовго, – каже перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль. – Утім реалії такі, що вже понад 2 роки мусять знаходитись в умовах постійного пошуку тимчасового житла. Частина сімей обрала для себе Черкащину, і ми маємо запропонувати їм доступні умови. Відтак Програма має бути доступною абсолютно для всіх категорій переселенців. Особливо це стосується менш забезпечених. Відповідно вартість оренди має бути соціально обґрунтованою. Адже більшість із приїжджих до нас зі Сходу та Криму – це пенсіонери та жінки з дітьми.

Найближчими днями обласна адміністрація спільно з громадськими організаціями переселенців сформує перелік пропозицій щодо оптимальних умов реалізації Програми.