Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

УВАГА! Переможці конкурсу «Село: кроки до розвитку» отримають кошти на реалізацію своїх мрій

УВАГА!Переможці конкурсу «Село: кроки до розвитку» отримають кошти на реалізацію своїх мрій

Жителі сільської місцевості із Черкаського, Канівського та Чигиринського районів мають змогу взяти участь у конкурсі «Село: кроки до розвитку» і, у разі перемоги, отримати гроші на розвиток своєї майбутньої справи – зеленого туризму, сімейної ферми, екологічного будівництва або сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу.

22 червня ПАТ «Миронівський хлібопродукт» спільно із Ресурсним центром «АНГО» оголосили про старт конкурсу мікрогрантових проектів для сільського населення «Село: кроки до розвитку».

У конкурсі можуть брати участь проекти, підготовлені безпосередньо місцевими жителями та некомерційними організаціями Канівського, Черкаського та Чигиринського районів Черкаської області. Ініціативи громадян також повинні мати вплив на вирішення актуальних проблем сільської місцевості та соціальну значимість.

Альона Кузьменко, директор по зв’язкам із громадськістю, корпоративної та соціальної відповідальності ПАТ «Миронівський хлібопродукт» під час презентації конкурсу наголосила :

– Ми чекаємо енергійних людей, які бажають змінити на краще, як своє життя, так і майбутнє свого села.

На першому етапі реалізації програми «Село: кроки до розвитку»конкурсантів навчать соціальному проектуванню, підготовці заявок та необхідної документації, а також основам підприємницької діяльності.

З цією метою Ресурсний центр «АНГО», проводить серію тренінгів з написання проектів на отримання грантів. Тривалість тренінгу – 1 день.

Умови участі в них досить привабливі : навчання під час тренінгу безкоштовне ,організатори забезпечують учасників усіма необхідними освітніми матеріалами, харчуванням (обід та перерва на чай/ каву). Громадяни з інших населених пунктів отримають компенсацію коштів за проїзд на автобусі.

Тренінги проходитимуть в Каневі, Черкасах та Чигирині.

У Каневі він відбудеться 30 червня о 10.00 у Канівському міськрайонному центрі зайнятості (м. Канів, вул. Шевченка, 47).

В Черкасах тренінг пройде 2 липня о 10.00 у Ресурсному центрі АНГО (м. Черкаси, вул. Благовісна, 262, вхід з вул. Гуржіївської (Р.Люксембург).

В Чигирині тренінг відбудеться 5 липня о 10.00 у Чигиринському районному центрі зайнятості (м. Чигирин, вул. Хмельницького, 29 а).

Особам ,які забажають взяти участь в тренінгах заявки потрібно надсилати за адресою (бажано електронною поштою):

Ресурсний центр «АНГО», 18007 м. Черкаси, вул. Благовісна, 262, тел./ факс: 37-00-75, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінг надасть можливість учасникам підвищити свій професійний рівень та покращити навички з написання проектів на отримання грантів.

Крім того, на тренінгу громадяни зможуть отримати детальну інформацію про конкурс мікрогрантів, що проводиться ПАТ «Миронівський хлібопродукт» спільно із Ресурсним центром АНГО.

Якщо ж у наших читачів є досвід у написанні проектів на отримання грантів, то вони вже можуть подавати їх бажано електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

У разі неможливості подання проектів електронною поштою їх слід надіслати або доставити особисто в 1 примірнику (з додатками) на адресу Ресурсного центру «АНГО» :18007 м. Черкаси, вул. Благовісна, 262

Як розповів Анатолій Рекун, керівник РЦ «АНГО», кінцевий термін подання проектів на конкурс триває до 5 серпня, а оголошення дев’яти переможців, кожен із яких отримає грант (безповоротну фінансову допомогу) до 40 000 гривень вже відбудеться 7 вересня .